Як привернути до себе удачу і добробут

28

Буває так, що у вас все виходить, а ви не знаєте, чим обґрунтоване таке везіння. Ймовірно, справа в тому, що ви, самі того не знаючи, використовуєте приманки для щастя і удачі.

Якщо ж вам поки не щастить, не сумуйте. Хочете щоб всі справи йшли добре, і удача завжди супроводжувала вам, приманите її простими, але дієвими способами.

 • Для початку проаналізуйте своє життя, і задумайтеся, як слід, а так у вас все погано, як вам починає здаватися. Може все-таки ви перебільшуєте, і ваше життя досить яскрава, а ви дуже везуча людина. Просто на вас напала осіння депресія, і ви перебільшуєте свої невдачі або тимчасові труднощі. Подумайте, може ваше щастя поруч, і вам зовсім не варто гнатися за посмішкою фортуни, так як ви вже є її улюбленцем.
 • Якщо все ж вам дійсно не везе в житті, задумайтеся над тим, що ви зробили не так. Можливо, ви в житті кого-то сильно образили або, самі того не бажаючи, заподіяли комусь зло. Тоді можна очікувати, що доля повертає вам вашу ж камені. В житті все, зроблене нами, повертається до нас же самим. Так що перш ніж здійснювати негідні вчинки, задумайтеся, а чи потрібні вам наслідки цього?
 • Щоб привернути успіх, необхідно в неї вірити. Якщо будете мислити позитивно, успіх прийде до вас сама. Адже фортуна любить сміливих духом оптимістів. Якщо будете вірити в успіх справи, то половина його вже зроблена! Думки, як відомо, матеріальні. З цієї причини ні в якому разі не можна думати про погане. Вірте тільки в позитивний результат справи.
 • Ніколи не слухайте “доброзичливців” – ваших родичів або надто турботливих друзів, якщо вони кажуть, що у вас нічого не вийде. Їх негативні висловлювання можуть нашкодити вам і вашій справі. Якщо заздалегідь сидіти і чекати невдачі, вона обов’язково прийде. Тому завжди вірте в кращий результат вашої справи. Не дозволяйте кому б то не було вголос висловлювати свої негативні думки. Нехай говорять так про своїх власних справах, вас же не чіпають своїми злими мовами. Не сумнівайтеся в своєму успіху самі, і не дозволяйте цього робити іншим.
 • Якщо хочете, щоб вам супроводив успіх, не бійтеся. Як відомо: “Страх забирає у людини половину життя”. І цей вислів дуже вірно. Дійсно, коли починаєте боятися, то сил на активні дії і прийняття рішень вже просто не залишається. Так що, збираючись на важливу справу, залиште свої страхи, і не давайте їм вами керувати. Щоб перестати боятися, постарайтеся відволіктися, почитайте, попрацюйте або поспіть. В цей момент вас і застане ваша удача.
 • У житті існує відомий усім закон тяжіння. Якщо ви будете вірити в удачу та успіх, вони не змусять себе довго чекати і прийдуть до вас, їх притягне до вас по відомому закону. Вам залишається тільки вірити, чекати і запастися терпінням. Все-таки ваші бажання мрії здійсняться не відразу, а протягом якогось часу.
 • Уявіть собі в найменших деталях як повинен виглядати ваш успіх, ви повинні продумати все до дрібниць. Наприклад, якщо ви хочете купити автомобіль, то продумайте все: марку, колір, ціну і рік випуску, ви повинні уявляти конкретну машину, а не розпливчастий образ. Тоді удачі буде простіше знайти для вас те, чого ви так бажаєте.
 • Щоб привернути удачу напевно, вкладайте у свої бажання живі емоції і сильні душевні почуття. Потрібно не просто хотіти чогось, потрібно бажати всім серцем, всією душею. Тоді фортуна просто не в силах буде вам відмовити, чого б ви не побажали.
 • Завжди починайте день в гарному настрої, фортуна любить оптимістичних і веселих людей. Люди, які вірять в себе і в свій успіх домагаються багато більше всіх інших. Якщо вранці ви прокидаєтеся у відмінному настрої, то весь день у вас пройде так само світло і приємно. Якщо будете заряджатися позитивною енергією щоранку, то успіх не буде залишати вас ні на хвилинку. І всі ваші бажання збудуться.
 • Так же, паралельно, запасіться талісманами приносять удачу. Наприклад, посадіть і виростите невелике грошове дерево. Такі деревця приносять успіх у грошових справах – звідси і назва цієї чарівної квітки. А так само грошове деревце відмінно впишеться у ваш інтер’єр і буде радувати вас своєю красою і свіжістю.
 • Купіть у коваля справжню підкову і повісті над входом у ваш будинок. Це додасть вам благополуччя і везіння, все буде проходити у вашому житті так, як ви задумали. Сонце буде світити яскравіше, трава буде здаватися зеленішою. Можете так само купити ювелірна прикраса у вигляді підкови, і носити його завжди, не розлучаючись. Відмінне залучення удачі на всі часи, ви просто не будете знати поганих днів, головне, вірте в це.
 • У збереженні та залучення удачі в будинок вам може допомогти найкрасивіший з каменів – бірюза. Прикраси з цих каменів носите щодня, вдома можете поставити статуетку з бірюзи, вона буде радувати вас і виконувати ваші бажання. Бірюза приносить не тільки фінансове благополуччя, але і щастя в особистому житті, любов, благо в сім’ї. Охороняйте ваше щастя, щоб воно завжди радувало вашу душу і допомагало досягати успіху в житті.
 • Ще щастя приносять фігурки грошової жаби. Поставте її в зону відповідає за фінансовий успіх по фен-Шую і покладіть в неї монету. Так звичайна фігурка буде приносити в ваш дім грошовий успіх і удачу. Люди вірять у різні прикмети та предмети побуту, які приносять удачу. Може у вас є особливі прикмети, які допоможуть вам залучити у ваш будинок успіх. Адже у всіх своя історія і свої предмети успіху, ви можете вибрати з загального списку те, що підійде саме вам.
 • Може бути, у вас є особлива річ, що приносить удачу і тільки ви знаєте, що ваш коханий порцеляновий слоник приносить удачу на першому побаченні, а блузка забезпечує п’ятірку на іспиті. У кожного є такі маленькі чарівні дрібнички, згадайте про них і використовуйте у своєму бажанні привернути до себе фортуну.

У всіх способах залучення удачі ви знайдете свій власний. Ви самі зможете створити свою долю, стати успішними і щасливими. Якщо ви повірите в себе, то успіх прийде до вас сам. Будьте сміливими і діяльними. Не сидіть на місці і не чекайте, дійте і перемагайте. У цьому весь секрет вашого успіху.

 

 

Джерело

 

Be the first to comment on "Як привернути до себе удачу і добробут"

Leave a comment

Загрузка...