10 найкращих подарунків до Дня Святого Валентина

D_val_7

Подарунки для неї:

1. День у спа-салоні
Немає кращого способу, щоб відчути себе справжньою жінкою, ніж провести цілий день у розслаблюючому, комфортному місці. Де тебе, до того ж, пестять, плекають, обгортають, розтирають, занурюють у воду з бульбашками і виконують всі твої забаганки.

2. Троянди і шампанське
Навіть такий, на перший погляд, неоригінальний подарунок, може бути дуже вишуканим, якщо ви замовте його у спеціальному магазині та надішлете коханій з посильним. Величезні троянди на довгих товстих стеблах, укладені в елегантну коробку, і пляшка дорогого шампанського справлять враження на будь-яку жінку. Якщо ваша дама взагалі не п’є шампанського, замініть його на такі ж запаморочливо дорогі цукерки.

3. Шовковий халатик і капці з пухом
Особливо актуальним цей подарунок буде, якщо ви ще не живете разом зі своєю дівчиною. Якщо ви подаруєте їй предмети домашнього вжитку, якими вона буде користуватися, приходячи до вас, її серце обов’язково розтане. Так ви не просто подаруєте їй щось потрібне, але і покажете, що вона – невід’ємна частина вашого життя. Ну, і потім, це просто красиво.

4. Рукавиці, шарф, шапочка
Подарунок, можливо, трохи прозаїчний, але стовідсотково дасть вашій коханій зрозуміти, що ви про неї справді дбаєте. До того ж зараз продають такі гарні рукавиці та шапочки, що навіть дивитися на них – одне задоволення, не кажучи вже про те, щоб носити!

5. Все що завгодно з діамантами
Ніщо не скаже про ваші почуття краще, ніж коштовності. Так, так, краще сотні тисяч слів – це саме про коштовності. “Поцілунок – чудово, але діамантова тіара – це вічна цінність”. Ви хочете посперечатися з Мерлін Монро? Ми – ні.

Подарунки для нього:

1. Кишеньковий годинник
Кишенькові годинники знову в моді. Щоправда, тепер їх носять з собою не для того, щоб дізнаватися час, а скоріше як модний аксесуар. Та й просто як чоловічу іграшку. А вже в якому стилі обрати годинник для коханого – вінтажному або сучасному – вирішувати тільки вам.

2. Аксесуари для автомобіля
Жарти жартами, але якщо у вашого чоловіка є автомобіль, ви напевно знаєте, з якою любов’ю він до нього ставиться. Будь-яка “штучка” для його улюбленої машинки – пилосос, GPS-навігатор, відеореєстратор, іонізатор, комунікатор – буде відмінним подарунком для чоловіка-автолюбителя.

3. Радіокерована іграшка
Як кажуть мудрі жінки, чоловіків старше п’яти років не буває. І ми, міркуючи тверезо, не можемо не розділити цю точку зору. Тому сміливо купуйте своєму великому хлопчикові іграшки для маленьких :)

4. Спорядження
Під словом “спорядження” ми маємо на увазі все, що може знадобитися вашому чоловікові під час полювання, риболовлі, походу, вилазки. Вудки, блешні, ножі, фляги, рюкзаки, шампура для шашликів і тому подібні речі. Адже він у вас – справжній чоловік? Покажіть йому, що ви це бачите і цінуєте.

5. Екстремальна пригода
Як і попередній подарунок, він вмить дає коханому зрозуміти, що ви бачите в ньому чоловіка, який нічого не боїться. Стрибок з парашутом, поїздка на квадроциклі, урок повітряного пілотажу – розваги не для боязких хлопчиків. А якщо ваш коханий ще й холерик за темпераментом, то викид адреналіну йому точно не завадить.

Be the first to comment on "10 найкращих подарунків до Дня Святого Валентина"

Leave a comment

Загрузка...