Чи можуть відмовити дитині в садочку, якщо у неї немає щеплень?

0497_get_img
Згідно з чинним законодавством, у дитячий навчальний заклад не можна приймати дитину
без проведення профілактичних щеплень. Однак, чи законно це? Адже батьки мають право самі робити вибір щодо прививок їх чаду. “Згідно з чинним законодавством, у дитячий навчальний заклад не можна приймати дитину без проведення профілактичних щеплень, але профільні міністерства спільним листом надали роз’яснення щодо можливості відвідування закладів нещепленим дітям, за умови оформлення висновку лікарської комісії”, – говорить заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

За її словами, батьки, які хочуть влаштувати свого малюка до дитсадка, мають можливість обрати 5 пріоритетних закладів, і як тільки підходить їхня черга – зробити остаточний вибір.

“Наразі ми модернізуємо систему електронного запису, яка почала діяти в Києві з 2013 року, і сьогодні при виборі садочка на сайті ви одразу ж бачите стан його наповнюваності у відсотках. Ми й надалі будемо удосконалювати систему і найважливіше – розширювати мережу дошкільних навчальних закладів, аби кожен маленький киянин зміг реалізувати своє право на освіту”, – сказала Старостенко.

Джерело:http://nashamama.com

Be the first to comment on "Чи можуть відмовити дитині в садочку, якщо у неї немає щеплень?"

Leave a comment

Загрузка...