Що зруйнує навіть найміцніший шлюб?

542011_w_300
Коли лякає нудьга суцільної ніжності та непрохідного взаєморозуміння, заспокойся: шанс закопати навіть безсмертну любов у нас завжди є. Для того, щоби перетворити неземне почуття в тягар, достатньо виконувати хоча б кілька з цих нескладних заповідей.

1. Він/вона має…
“Він повинен відчути!”, “Їй слід було б здогадатися!” Ні, ми не сперечаємося: телепатія в любові науково доведена, особливо в цукерково-букетний період і з дрібних приводів. Тоді будь-який збіг аж до “ой, ти приніс морозива, а я якраз його захотіла, це знак” – сприймається як одкровення згори. Але якщо свої думки не озвучувати словесно, рано чи пізно доведеться кипіти мозком і плюватися отрутою.

2. Тільки правда і нічого, крім правди
У вас один від одного немає жодних таємниць. Вам нема чого приховувати! Повна відкритість. Ти розповідаєш йому, скільки у тебе було до нього і в яких конкретно конфігураціях, він ділиться з тобою, що саме він подумав, побачивши он ту корму в лосинах. Цей душевний стриптиз місцями навіть бадьорить і п’янить, але одного разу виявляєш себе серед моральних відходів, що не дуже добре пахнуть.

3. Життя, як казка
Власне, самі казки, а також романтичні фільми з книжками та інші міфи з легендами багато в чому винні в тому, що ми перетворюємо життя одне одного в похмурі саги і каламутні трилери. Під девізом: якщо це Справжні Почуття і Любов До Смерті – то чому все не складається саме по собі, легко і чарівно, без додаткових зусиль?! Чому навколо не літають Ельфи та не нашіптують милому на вухо, куди саме я мріяла поїхати у відпустку? Чому треба “вирішувати”, “домовлятися”, “поступатися”… Я фея і не хочу нічого вирішувати… Ну, тоді сиди в дівах, дорогуша.

4. Турбота і опіка
Дуже зручний метод довести до ручки (дверної), тому що його можна втілювати в життя з наївно-дерев’яним фейсом а-ля “Але ж я щиро про тебе дбаю”. Удосконалювати при бажанні можна навіть досконалість. А вже якщо поруч не найбільш феншуйна на світі істота, якій не завадило би бігати щоранку або активніше вигризати з начальства підвищення – сам бог велів його підпиляти, підшліфувати і ще пройтися наждачкою. Від цього вона починає відмінно ковзати. У протилежному від сімейного гнізда напрямку.

5. Мама і тільки мама
Чоловіки, ви тут є? Кому треба – швидко записуйте мега-вірний спосіб позбутися від будь-якої коханої. Гарантія – 106%, знімає будь-який екстаз як рукою. Простий принцип: “Дружин може бути скільки завгодно, а мама одна, тому мама для мене завжди буде важливішою”. Такі репліки творять реальні дива – дружину, як вітром, здує!

6. Крок в крок
Ти на дівич-вечір? А чому ти без мене? Ти на рибалку? А як же я? А що це в тебе в кишенях, цікаво? І на столі у тебе якийсь бардак, давай-но я розгребу. А хто це тебе тут лайкнув просто так? Цілодобова відсутність особистого простору викликає клаустрофобію швидко і якісно.

Джерело

Be the first to comment on "Що зруйнує навіть найміцніший шлюб?"

Leave a comment

Загрузка...