Скільки грошей в середньому витрачають батьки на своїх дітей Цікава статистика!

Lessons_with_moms2

Якщо ви плануєте жити в Великобританії, то будьте готові до того, що вам доведеться віддати на догляд за своїм чадом більше 30 відсотків свого доходу. Так-так, як виявилося, саме стільки британці змушені витрачати на своїх дітей, що забезпечило їм першість в даному рейтингу.

c205f54c93b1638ba97fd8b15f9a9ead.jpg (38.14 Kb)

В середньому батьки країн-членів ОЕСР витрачають на дітей близько 13 відсотків своїх доходів. При цьому найдорожче діти обходяться британцям, а ось корейці не витрачають на нащадків ні копійки: всі дитячі потреби забезпечуються за рахунок держави.

Згідно з рейтингом, найважче доводиться батькам з Великобританії, Новій Зеландії, Ірландії, США і Швейцарії, а ось закохані пари, які проживають в Австрії, Угорщині, Греції, Португалії та Швеції можуть розмножуватися зі спокійною душею – їм не доведеться витрачати на дітей більше п’яти відсотків своїх доходів.

У доповіді ОЕСР також наголошується, що такі високі показники витрат на дитину можуть негативно позначитися на демографічній ситуації країн, які очолили цей рейтинг: “Такі високі витрати є сильним стримуючим фактором для робочого населення. Народження дитини для багатьох пар – фінансово недоцільний захід “, – йдеться в доповіді.

 

Джерело

Be the first to comment on "Скільки грошей в середньому витрачають батьки на своїх дітей Цікава статистика!"

Leave a comment

Загрузка...