Як зрозуміти, що у дитини весняна алергія

chilkakuad115

Симптоми весняної алергії:
Щорічно, в один і той же час у дитини з’являється нежить, очі починають сльозитися і червоніти, повіки набрякають, малюк скаржиться на загальне погіршення самопочуття. Часто це супроводжується утрудненим ковтанням, сверблячкою неба, нерідко виникає і кашель. Поліноз може мати астматичний характер, аж до хрипів, задишки, свистячого утрудненого дихання. Потрапивши на шкіру, найбільш сильний алерген викличе атопічний дерматит. Зазвичай страждаючі на поліноз діти точно так само реагують на персики, сливи або вишні, – ці фрукти за своєю алергенність дають ту ж саму картину симптомів.

Нерідко весняна алергія починається одночасно з непереносимістю пилу. Це проявляється у вигляді нежиті без температури. А якщо концентрація алергену в повітрі підвищена, наприклад, ви попросили дитини вибити килим, то температура може піднятися до рівня 37.3. При полінозі ця реакція буде на всьому протязі цвітіння алергену.

Чи алергія це?
Найпростішим і ефективним способом з’ясувати, чи дійсно симптоми мають відношення до весняної алергії, буде здача шкірних проб. Правда, робити їх слід восени, щоб реакція була максимально чистою. А ось навесні ви можете здати кров на імуноглобуліни, які так само підкажуть алергічну природу нежиті і загальне нездужання малюка. Варто особливо відзначити, що поліноз – хронічне, спадкове захворювання імунної системи і від нього неможливо цілком вилікуватися, що б не стверджували окремі сумнівні “цілителі”. А ось добитися значних покращень можна, якщо проводити регулярну терапію за півроку до початку цвітіння рослин.

Джерело: 4mama.ua

Be the first to comment on "Як зрозуміти, що у дитини весняна алергія"

Leave a comment

Загрузка...