В неділю 4 червнясвяткуємо Трійцю

trijcja-4

Трійця – одне з найбільш значущих свят в православ’ї, що знаменує собою єдність Отця, Сина і Святого Духа. У храмах цього дня щорічно відзначається пишною урочистою службою.

 

День Святої Трійці позначений статусом торжества і відзначається на п’ятдесятий день після Великодня. У Росії він відноситься до числа дванадесятих свят і є перехідним. У 2017 році православні люди будуть вшановувати Трійцю 4 червня. З самого ранку на святкову службу збереться величезна кількість людей, щоб вшанувати пам’ять про великі події євангельської історії.

 

історія свята

 

Перед тим, як покинути цей світ, Ісус дав обіцянку своїм послідовникам, що пошле на землю Святого Духа, який допоможе їм нести слово Боже по всьому світу і наділить силою, доступною тільки Господу. На п’ятдесятий день Пресвятої Дух зійшов на апостолів, наповнивши їх даром, посланим згори.

 

Завдяки дивовижному дару кожен з апостолів розумів всі мови і міг проповідувати вчення Христа повсюдно. Їх участь, відданість і віра допомогли перетворити на християнство багатьох людей по всьому світу. Втручання Святого Духа допомогло возвеличити кожного учня Спасителя над простими людьми, щоб ті пізнали силу і могутність Боже.

 

Святкування Трійці

 

4 червня всі православні люди повинні відправитися разом з сім’ями в церкву, де буде здійснюватися святкова літургія. Судом встановлено зробити заздалегідь, тому що урочиста служба включає в себе і нічне неспання, коли всі, хто служить церкви і її парафіяни залишаються на вечірню і згадують зішестя Святого Духа на землю.

 
Не можна стригти нігті при грибку! Вивести цю заразу можна так: протріть …
Читати далі ”

Біль в попереку і суглобах пройде якщо скористатися …
Читати далі ”

Дикуль: – “Якщо у Вас болять суглоби і поперек, негайно прийміть …
Читати далі ”

Комаровський: Щоб варикоз легко пішов за 10 днів, нанесіть на 10 хвилин …
Читати далі ”
Священнослужителі моляться про даровану понад благодаті, про те, що кожен присутній завдяки Богу, Богородиці, Ісуса, апостолам і Святому Духу мають право на життя вічне в Царстві Господньому. Пресвятої Дух зійшов у вигляді вогню, що означає здатність обпалити всі гріхи людей, очистити життя, висвітлити шлях і зігріти душу кожного.

 

Традиції Святого торжества

 

До православної Трійці слід добре підготуватися і ретельно прибрати весь будинок, щоб не залишилося жодного брудного кута. Наші предки вірили, що якщо зустріти святе свято в чистоті і порядку, удача не покине до наступного року.

 

Атрибутом свята є листя берези і верби, які слід пов’язати в невеликі пучки і освятити в церкві. Розвісивши їх по всьому будинку, як роблять це священнослужителі в церквах, можна досягти гармонії і процвітання, відлякати всяку нечисть від свого житла і притягнути більше щастя в свою сім’ю.

 

На столи ставлять різні частування: день не рахується пісним, тому їсти можна все, що пошле Бог. Після служби можна покликати гостей або відправитися на народні гуляння. Церква не заохочує тільки безпробудне пияцтво і дебош. Як і в будь-які інші православні свята, слід надавати людям допомогу, відмовитися від злих намірів, лайливих слів і неправедних бажань.

 

У цей день за допомогою молитви можна позбавиться від гріхів, попросити благословення Божого і знайти щастя в особистому житті. Багато людей просять заступитися апостолів за заблуканих душу свого близької людини або родича. Знайти праведний шлях може і людина, яка була досвідчений диявольським втручанням. Як стверджують священики, в день Трійці Бог простить будь-якого, хто покається в гріхах і звернеться до нього за допомогою і підтримкою.

 

Трійця – день, який показує нам непідробну любов Господа. Цей світле свято має масу інших традицій, до яких має долучитися кожен православний людина. Ваша віра повинна бути міцна і непідвладна чужому втручанню, тільки так можна змінити свою долю на краще. Будьте щасливі!

 

 

Джерело

Be the first to comment on "В неділю 4 червнясвяткуємо Трійцю"

Leave a comment

Загрузка...