Перебуваючи на городі чи на природі, дивіться під ноги. Вже є друга жертва сезону

1273142521_sor3

На Львівщині чоловік попав у реанімацію після укусу змії, про це повідомляє portal.lviv.ua. Учора, 30 травня, в селі Волосянка Сколівського району місцевого мешканця вкусила змія. Після чого чоловік опинився в лікарні.

— Якщо побачили плазуна, слід обережно відійти з його дороги, не роблячи притім різких рухів, — розповідає сайту “Добрий лікар” Микола Сумила, лікар реанімаційного відділення. — Проте здебільшого люди не помічають плазунів, наступають на них чи просто можуть налякати. В результаті стають жертвою нападу.

Більшість у таких випадках починає перев”язувати кінцівку. Можу сказати, що такі дії є неефективними, хоча можуть мати так би мовити заспокійливий психологічний ефект, мовляв, щось ще потрібно зробити.

А от чого не можна робити, так це прикладати щось гаряче чи розпечене (такі випадки траплялись). Тоді як холод допоможе, адже після укусу змії починається запальний процес, почервоніння, підвищення температури. Холод призупинить цей процес.

Найпоширенішим в народі способом першої допомоги є відсмоктування отрути. З одного боку, це дієвий метод, а з іншого – доволі небезпечний, адже небезпечна речовина може потрапити всередину (її можна проковтнути). Вкрай небезпечно вдаватись до таких дій, якщо маєте неліковані зуби. Якщо все ж ризикнули, опісля прополощіть ротову порожнину, аби не залишилось отрути.

Be the first to comment on "Перебуваючи на городі чи на природі, дивіться під ноги. Вже є друга жертва сезону"

Leave a comment

Загрузка...