Вчені описали, як виглядає жінка у нещасливому шлюбі

4217101t81h8159

http://expres.ua/

Науковці провели дослідження і розповіли, як стосунки з чоловіком впливають на красу і здоров’я дружини. Невдалий шлюб перетворюється для жінки в причину важких захворювань, стверджують американські вчені, пише сайт news.online.ua.

 Психологи з університету штату Юта відзначають, що винен в цьому метаболічний синдром. Зазвичай він визначається за кількома ознаками: високий тиск, ожиріння і широка талія, високий рівень цукру в крові.

Часто його розвиток вчені пов’язують з порушенням обміну речовин, що виникає як наслідок тривалого стресу. Того самого, який відчувають люди в нещасливому шлюбі. Свої твердження психологи з університету штату Юта довели експериментально. Для дослідження запросили 276 пар, які прожили разом більше 20 років.

З них і відібрали кандидатів на опитування. Респондентам довелося заповнити десять анкет. Крім того, сімейні пари обстежили лікарі, які постаралися виявити ознаки метаболічного синдрому. В більшості випадків його констатували у жінок, які повідомили про проблеми в родині. За матеріалами сайту Жіночий порадник

Джерело

Be the first to comment on "Вчені описали, як виглядає жінка у нещасливому шлюбі"

Leave a comment

Загрузка...