Лікар розповів, як зарадити без таблеток при раптовому пониженні артеріального тиску

kakie_posledstviya_nizkogo_gemoglobina

http://expres.ua

 

У період раптової зміни погоди і перепадів тиску потерпають не лише гіпертоніки, а й гіпотоніки. Стрибок тиску можуть викликати рiзнi причини — скажiмо, зміна погоди, надмiрне фiзичне навантаження, безсоння, стрес, передменструальний синдром, — розповiдає сімейний лікр Оксана Доценко.

 

Найперше, що треба зробити у таких випадках, — негайно пiти додому та полежати хоча б годину. Якщо пiд рукою є шматочок сиру чи соленої риби — кращi “лiки” годi й знайти. Вони мiстять сiль, яка пiдвищує тиск. Якщо це не допомагає, випийте кiлька крапель настоянки женьшеню, елеутерококу, лимоннику — вони пiдвищують тиск. Пiсля такого стрибка варто деякий час стежити за своїм тиском: вимiрюйте його двiчi на день в один i той самий час.

 

Цiлком можливо, за кiлька днiв ви виявите, що маєте знижений тиск не так рiдко, як вважали. Просто до певного часу такi стрибки вiдбуваються вiдносно безсимптомно. А перiодичнi перепади тиску можуть свiдчити про негаразди з ендокринною системою чи слабкiсть серцевого м’яза. Словом, вiзит до лiкаря — конче потрiбний. За матеріалами сайту

Жіночий порадник

Джерело

Be the first to comment on "Лікар розповів, як зарадити без таблеток при раптовому пониженні артеріального тиску"

Leave a comment

Загрузка...