Як не захворіти на відпочинку

400_400

Ви з нетерпінням чекали відпустку, мріяли про те, як будете насолоджуватися легким бризом і приймати сонячні ванни, а відпочинок, в кінцевому підсумку, засмутився через кишкової інфекції або застуди. Як уникнути подібних неприємностей і захистити своє здоров’я, ви дізнаєтеся з нашої статті.

На морі треба розслабитися і отримувати задоволення від життя. Однак це задоволення може швидко змінитися різними проблемами, адже крім ризику потонути на морському відпочинку існують і інші неприємності.

1. Різні інфекції

Ризик заразитися кишковою інфекцією на море дуже великий. Якщо температура води в морі стає вище 25 °С, у ній починають розмножуватися шкідливі бактерії, які небезпечні для життєдіяльності людини. Крім того, не рекомендується харчуватися в сумнівних місцях, їсти немиті фрукти і купувати сильно переморожене морозиво.

Як захистити себе: Слідкуйте за тим, щоб морська вода не потрапляла вам в носоглотку, не забувайте мити руки перед кожним прийомом їжі і завжди майте під рукою антибактеріальний гель або гігієнічні серветки.

2. Запалення вуха

Отит – поширене захворювання всіх морських туристів. Потрапила вода часто призводить до запалення зовнішнього чи середнього вуха, яке супроводжується простреливающими болем і неприємними відчуттями,

Як захистити себе: Можна запастися аптечними водонепроникними берушами, а можна скачати ватну кульку, обмазати його вазеліном і вставити у вухо – так воді буде вкрай проблематично потрапити у ваші вуха.

3. Сонячний опік

Незважаючи на те, що зараз у ЗМІ можна знайти масу матеріалів на тему захисту від сонця, люди щороку продовжують засмагати до червоної скоринки, завдаючи собі і своїй шкірі величезної шкоди.

Як захистити себе: Підібрати собі хороший сонцезахисний засіб, не засмагати на сонці в спекотний полудень і знати, що робити при сонячних опіках.

4. Запалення придатків

Жінкам потрібно бути акуратними і уникати переохолодження, яке може викликати цистит – вкрай неприємне захворювання.

Як захистити себе: Після купання переодягайтесь в сухий одяг, намагайтеся не переохолоджуватися.

5. Шкірні захворювання

Босоніж гуляти дуже корисно, проте потрібно бути впевненими, що місце, де ви хочете пройтися без взуття, чиста, не містить різних побутових відходів. В іншому випадку ви можете не тільки поранити нижні кінцівки, але і заразитися інфекційними захворюваннями ніг, такими як, наприклад, грибок стопи.

Як захистити себе: Вирушаючи на прогулянку, обробляйте шкіру ніг протигрибковими препаратами, не гуляйте босоніж по забрудненій місцевості.

Щоб відпочинок на морі приніс вам тільки позитивні емоції, будьте розсудливі і дотримуйтесь наших порад!

Джерело

Be the first to comment on "Як не захворіти на відпочинку"

Leave a comment

Загрузка...