Нарешті: винайдено вакцину від алергії!

3be3a966dd4b5f679bf6007f6363f581

Алергія — досить серйозна недуга, яка може привести до серйозних наслідків. І попри те, що є ліки, здатні стримувати алергічні реакцій, не рідкісні випадки, коли анафілактичний шок призводить до інвалідності і навіть смерті.

Вчені повідомили, що близькі до розробки препарату для абсолютного лікування алергії.  У попередніх дослідженнях вчені зіткнулися з серйозною проблемою, не вирішивши яку побороти алергію нереально. Йдеться про “пам’ять” Т-клітин, які запам’ятовували і повторювали реакцію на алерген — таким чином ці клітини  провокували алергічну реакцію навіть при найменшому контакті з алергеном.

Група дослідників з Університету Квінсленда (Австралія) розробила новий процес створення препарату для лікування алергічних реакцій, спираючись на імунні реакції організму, повідомляє fainaidea.com.

Для лікування алергічних реакцій було використано стовбурові клітини крові. “У них мивставили ген, який регулює алергенний білок, — пояснює професор Степто Рей. — Ці спроектовані клітини виробляють нові клітини крові, які породжують протеїн і специфічні імунні клітини, але відключаючи алергічні реакції”.

Початкові клінічні випробування були поставлені на хворих астмою мишах. Результати були настільки вражаючими, що вчені вважають цю розробку дієвою й при таких поширених видах алергії, як алергія на арахіс, бджолину отрута і молюсків. Щоправда, лікування алергії однією ін’єкцією стане можливим не раніше, ніж за 10 років.

Джерело

Be the first to comment on "Нарешті: винайдено вакцину від алергії!"

Leave a comment

Загрузка...