Є тільки 5 причин, чому діти не слухають батьків. Яка у вас?

simya-svarka-dytynaalimenty-e1491574466713

Ми весь час прагнемо створити міцний зв’язок з дітьми, знайти з ними спільну мову, пише SmartParenting .

Для деяких батьків ця задача стає не досягнутою.

Але секрет здорових відносин між батьками і дітьми дуже простий. Американська психологічна асоціація (APA) стверджує, що ключ до них – в умінні слухати і говорити. Однак це доступно не всім і вимагає роз’яснення. 

Ось 5 причин, названих експертами, чому ваші діти вас не слухають.

1. Занадто багато інформації.

Маленькі діти не можуть сприймати за один раз так багато інформації, як дорослі.Припиніть говорити занадто багато і використовувати при цьому довгі речення.

Дозуйте інформацію так, щоб ваша дитина могла зрозуміти і переосмислити, що їй говорите. Викладайте свої думки чітко і зрозуміло.

2. Ви часто переходите на крик.

Картинки по запросу фото переходите на крик з дитино

Зберегти терпіння в спілкуванні з дітьми буває важко. Але це потрібно зробити.Особливо, якщо ви намагаєтеся їх чомусь навчити. Не принижуйте дітей, не кажіть того, що може їх образити.

реклама

Через таке ставлення підлітки, наприклад, можуть відчувати гнів, роздратування, проявляти ознаки депресії, погано поводитися в школі. Ставтеся до дітей так, як би ви хотіли, щоб до вас ставилися в цьому віці.

3. Ви уникаєте відвертої розмови .

Похожее изображение

реклама

Давайте подивимося правді в очі – діти багато говорять, всі їхні тиради слухати неможливо. Але не обривайте різко розмову, не закривайте рот дітям, не гарячкуйте через питання, навіть якщо вони здаються вам дурними.

Просто попросіть дитину почекати, поки закінчите з більш важливими справами.Пообіцяйте, що обов’язково повернетеся до цієї розмови і вислухаєте все, що вона хотіла сказати – виконайте обіцянку. Це навчить дитину повазі, співчуттю і тактовності.

4. Ви ігноруєте почуття і думку дитини.

Похожее изображение

Коли ви бачите, що дитина засмучена або злиться, не відмовляйтесь від дитини, не намагайтеся просто приструнити. Просто скажіть: «Я розумію, як ти себе почуваєш.Мені теж було б сумно ». Потім обійміть дитину – цього повинно бути достатньо.

Діти теж хочуть відчувати себе дорослими, тому дуже ображаються, коли ви відкидаєте їх думки. Так, як у вас більше досвіду і знань. Значить саме вам потрібно поступитися дитині. Не зачіпайте її почуттів, вислухайте, спробуйте зрозуміти і домовитися.

5. Ви не розмовляєте на абстрактні теми.

Картинки по запросу фото ви не розмовляєте на абстрактні теми з дитиною

Так, ми багато говоримо з нашими дітьми. Але про що? Про уроки, домашні обов’язки, школу. Слід урізноманітнити тематику розмов. Виберіть ідеальний час для цього – перед сном, під час вечері.

Говоріть про важливі для дитини речі – її інтереси, захоплення, улюблених героїв фільмів, минулий день. Головне – покажіть зацікавленість в розмові. Поставтеся до неї з усією серйозністю

Джерело

Загрузка...