Коли святкують іменини Романа

hqdefault

Коли за церковним календарем іменини Романа : 1 грудня – Роман Кесарийский, диякон, священномученик; 14 жовтня – Роман Сладкопевец, Константинопольський, диякон, творець канонів; 10 грудня – Роман Сирійський, відлюдник.

Найвідоміша дата святкування  це 1 грудня це загально прийнятий день святкування, Роман зиму починає!

Характеристика іменинника Романа :

З латинської мови – римський, римлянин. Рим – по-латині Рома, звідси і Романия – Румунія. За іншою версією(із старогрецької мови) – міцний, сильний. Можливо, походить від жіночої форми імені Рома – богині Риму, дуже шанованої в Римській імперії. У її честь випускалися монети, проводилися урочисті і пишні щорічні свята. Символ особи – “Той, хто тримає води земні”. Іменини Романа три рази в році.

Основні риси вдачі : сильна воля, велика працьовитість, високий інтелект, потужна сексуальність. Роман такий розсудливий, такий загадковий, терплячий, що іноді він здається великим занудою. Очевидно, так воно і є. Адже Роман ніколи, нічого і нікому не прощає. Він пам’ятає не лише великі образи, але і самі маленькі

Зовні спокійний, але під цим спокоєм – такий вулкан! Будь-якої хвилини він може вибухнути і створити другу Помпеюу своїй сім’ї, поховати під уламками усе краще, що в нійбуло Ви думаєте, що Роман жалкуватиме за скоєним? Недочекаєтеся! Його трястиме, але не від горя – від радості. Він як вампір п’є енергію руйнування. Пьер Руже, французький дослідник імен, ототожнює Романа здемоном. Адже реакція його на горе інших завжди такабурхлива, що усіх бентежить.

Джерело

Загрузка...