Новорічні подарунки для дитини 2-3 років

1

Зовсім скоро новорічні свята і практично кожного батька мучить питання, “Що ж подарувати своєму малюкові на Новий рік чи Святого Миколая?” Кожному хочеться, що б подарунок сподобався малюкові і щоб був корисним для дитини … Добре коли дітки стають постарше і можуть написати лист Дідусеві Морозу і дати підказку батькам про подарунок, який вони хочуть отримати.
Давайте розберемося що ж можна покласти дитині 2-3х років під ялинку на цей Новий рік.

1. Книги – це найкорисніші іграшки для дітей. І часто вони – найулюбленіші. Книги допомагають дитині навчитися фантазувати без допомоги іграшок, розвивають абстрактне мислення. Крім того, читаючи книги дитині, ти розвиваєш його словниковий запас і зв’язну мову.

2. Лялька або ведмедик.“Одушевлені” іграшки просто необхідні дитині. Навіть хлопчикам треба гратися ляльками, адже саме це, за словами психологів, допоможе їм легше адаптуватися до суспільства.
Ляльки і звірятка треба використовувати для відпрацювання побутових навичок: висаджування на горщик, одягання-роздягання, годування.
Граючи з “одушевленими” іграшками, малюк розвиває свою уяву і вчиться спілкуватися.
3. Розвиваючі. Купуй розвиваючі іграшки трохи заздалегідь і періодично пропонуй їх крихті. Якщо малюк не грається, відклади іграшку на час і запропонуй пізніше.


4. Конструктор. Більш корисною іграшки не існує, ніж конструктор. Конструктори розвивають тривимірне мислення, фантазію, дрібну моторику, почуття симетрії, математичні навички і естетичне сприйняття світу.

5. Набір для рольової гри. Рольові ігри допомагають діткам усвідомити своє місце в суспільстві. Так що обов’язково купи те, що дозволить малюку відчути себе дорослим: посуд, праска, іграшковий телефон, набір інструментів, інструменти для лікаря.

6. Маленькі іграшки. Ці іграшки необхідні для розвитку дрібної моторики. Намистини, гайки, шурупи, гудзики, іграшки з “кіндера” – корисні, але небезпечні для маленької дитини. Стеж, щоб крихта не проковтнув їх чи не засунув в дихальні шляхи.7. Радіокерована іграшка потрібна дитині хоча б одна.По-перше, такою іграшкою малюк гратиметься довго – до 8 років як мінімум. По-друге, вона приведе його в невимовний захват, крім того, це перше знайомство з технікою.
З такою іграшкою легко навчити дитину розрізняти право і ліво, верх і низ, швидше і повільніше. Літаючі іграшки на пульті розвивають просторове мислення малюка.
8. Фарби, олівці, глина або пластилін. Ці іграшки розвивають моторику, фантазію, абстрактне мислення. Малюк повинен малювати – це відмінна психологічна розрядка і відмінне розвиваюче заняття.
9. Військові іграшки. Не всі батьки купують малюкам зброю, солдатиків, танки і т.д. Батьки вважають, що ігри у війну зроблять дитину агресивним. Проте психологи стверджують, що внутрішня агресія, яка є в кожній людині, повинна мати вихід.
І військові ігри відмінно для цього підходять. Якщо крихітці не купувати пістолети, він їх зробить з палиці або власного пальця.


10. Іграшки для вулиці. Совочки, формочки для піску, вантажівки, відерця, лопата для снігу, санки, м’яч, крейда – це необхідні іграшки для дитини, це запорука тривалої і захоплюючої прогулянки. І тут вже користь і для здоров’я, і ​​для розвитку очевидна.
Але навіть якщо ти скупити весь “Дитячий світ”, це не звільняє тебе від обов’язку грати з малюком. Своїми діями ти повинна підхльоснути фантазію дитини для самостійних ігор. Можливо, одна з головних завдань батьків – навчити дитину грати, адже саме гра розвиває інтелект дитини.

Джерело

Загрузка...