Терміново! Від завтра всі західні кордони України в Європу заблокують: що відбувається

pogranichniki-granitsa-Polsha-735x400
10 січня активісти заблокують дороги до пунктів пропуску через держкордон України, протестуючи проти закону про обмеження на ввезення товарів

Активісти уточнили, що будуть блокувати пункти пропуску в Шегині, Раві Руській, Краковці, Грушеві, Мерседесом, Смільниці і Угринові.
О 9 ранку вони перекриють всі західні кордони України, протестуючи проти закону 6776 від 14.11.2017 року. Ця акція аполітична і носить попереджувальний характер. Пасажирам рейсових автобусів та автомобілів з маленькими дітьми акція заважати не буде – їх будуть пропускати.
Митники, в свою чергу, нагадують, що подібна акція буде незручна для інших, а крім того, вдарить по бюджету країни.
Нагадаємо, в.о. генерального директора ВАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський сказав, що технічно неможливо реалізувати цей закон з 1 січня 2018 року.
В уряді пояснюють, що даний закон покликаний боротися, власне, з ухиленням від сплати податків. Там переконані, що безподатковий ввіз необмеженої кількості товарів в посилках з лімітом в 150 євро підприємливі українці перетворили в «схему». Мовляв, більшість з них свідомо періодично замовляють імпортні товари таким чином, щоб укластися в 150 євро і нічого не платити державі.
Джерело: Politeka
Загрузка...