Жахлива правда про Івано-Франківський хлібокомбінаті від його співробітника

1-054qwe40e4f4hh8

Вчора в одній із соціальних мереж було опубліковане анонімне откровення співробітника Івано-Франківського хлібокомбіната “ЦАР ХЛІБ”.

У Повідомленні чоловік описує жахливі речі які творяться на підприємстві та недопустимі антисанітарні умови підчас приготування хліба та кондитерських виробів.
“Будь ласка анонімно. Просто накипіло. Працюю на хлібокомбінаті”ЦАР ХЛІБ” Достало відношення до працівників, вічно начальство нічим недовольне. Вічно срач, там таракани як коні по складах ходять.

Там де склад з цукром миші ходять, прогризають мішки і туда гадять після чого з цукру какашки не вибирають, а так засипають в чан там де з нього роблять сироп, який дають в хліб і який ми їмо. А коти собі біля чанів з тістом ходять і шерстю трусять. Це ж не має так бути. А щурі ну просто гіганські бігають по цехах.
Но то ше цвіточки, от зараз жарко і в кондитерському цеху яйця стоять просто на землі, не в холодильнику, а на землі. Сам. Бачив на власні очі як жінки били їх і виловлювали опаришів звітам ложкою, і після того ті яйця додають в тісто щоб спекти торт, який ви потім купуєте. Адмін прошу ше раз опублікуй нехай люди знають звичайно анонімно”. – розповідає чоловік.

Також, автор обіцяє невдовзі викласти відео.

Джерело

Загрузка...