Чому цей традиційний напій із сухофруктів варто пити щодня

driedfruits_05

http://expres.ua

Узвар — традиційний напій, який ми готуємо на свята. А фахівці радять насолоджуватися ним і в будні та перелічують численні корисні властивості цього смачного настою з сухофруктів. — Яким має бути класичний узвар? І завдяки чому цей напій такий корисний?

— Класичний узвар — це відвар-настій із сушених слив, яблук та груш, також можна додавати суниці, малину, чорну смородину та вишні, — каже газеті Експрес Євген Товстуха, фітотерапевт. — Відомо, що при сушінні фруктів та ягід найкраще зберігаються вітаміни та мікроелементи, які вони містять, однак найбільш корисний у сушенині пектин — розчинна у воді речовина, що міститься в клітинному соку плодів. Пектин здатен зв’язувати токсини, важкі метали, у тому числі радіонукліди, і виводити все це з організму.

— Тому узвар радять вживати при отруєннях чи похміллі?

Є. Товстуха: — І не лише. Узвар — універсальний антидот, дуже корисний під час застуди та грипу, адже сприяє швидкому виведенню з організму продуктів розпаду вірусів. — Цей напій відновлює мінеральний баланс в організмі, ще й додає вітаміни, — каже Людмила Денисенко, лікарка-дієтолог.

— Узвар рекомендують пити при стресових станах, а також для поліпшення апетиту і травлення. — До речі, вітамінів групи А найбільше в сушених абрикосах, групи В — у сливах, С — у плодах шипшини, глоду, а в грушах — багато фруктози, — вважає лікарка-дієтолог Надія Матчук. — Такий вітамінний склад напою неодмінно додасть сил та енергії.

— Дехто двічі запарює узвар із тих самих сухофруктів… Л. Денисенко: — Так робити не варто. Бо ж чим відрізняється узвар від компоту?

Компот ми варимо, і таким чином позбавляємо його всіх корисних речовин, а узвар — заварюємо, тобто доводимо до кипіння, виключаємо газ і даємо настоятись декілька годин, у такий спосіб зберігаючи максимум вітамінів і мінералів у ньому. Повторне ж запарювання сухофруктів, які вже віддали все корисне, перетворює цей оздоровлюючий напій на таку собі солодку воду. — Останнім часом дехто сушить фрукти, задимлюючи їх. Як це впливає на якість сухофруктів?

Л. Денисенко: — При такому способі висушування в плодах можуть утворюватись канцерогени, тому, звісно, такі сухофрукти купувати не раджу.

Ірина КОНТОРСЬКИХ, Ірина ШЕЛУПЕЦЬ

Джерело

Загрузка...