Наш організм сигналізує про приховані потреби в доволі оригінальний спосіб

-e1476023409517

Часто вас так тягне на солодке, що годі втриматись?

http://expres.ua

Або ж виникає непереборне бажання з’їсти солоного чи кислого? Усе це не просто так, кажуть фахівці: у такий спосіб організм натякає, чого йому конче не вистачає. — Неабияк важливо навчитись слухати свій організм, — каже газеті Експрес Олена Метельська, нутриціологиня.

— Скажімо, якщо дуже хочеться шоколаду, то це може свідчити про дефіцит магнію, який бере участь у більш ніж 300 реакціях нашого організму. Загалом непереборне бажання посмакувати солодким пояснює низка причин: від недоїдання, стресових станів і до дисбалансу гормонів.

— Розкажіть про це детальніше. — Їжа зi значним вмiстом цукру сприяє виробленню так званого гормону щастя — серотоніну.

Люди, якi виснажені розумовою або фізичною працею, часто переживають стрес, недосипають, — ось хто найчастіше ласун. Варто додати, що у тих, кого “тягне” на солоденьке, iнодi спостерігається нестача хрому, кальцію, а також низький рівень адреналіну.

— А якщо людині завжди мало солі? — У такий спосіб організм може натякати, що йому бракує йоду, хлору, кальцію та калію. Надмірне споживання солі, до речі, не виключено теж є наслідком хронічного стресу. Також це свідчить про порушений метаболізм, що часто призводить до проблем зі щитовидною залозою. Бажання споживати сіль у чистому вигляді, а не лише досолювати страви, може сигналізувати про малу кількість води в організмі.

— Що означає, якщо постійно хочеться гіркуватого? — Це може бути однією з ознак інтоксикації організму. Тоді варто пити воду, споживати продукти, багаті на клітковину (зернові, бобові, крупи, овочі і фрукти), а також сирі горіхи, попередньо замочені у воді.

— Декого просто переслідує запах свіжоспеченого хліба, а хтось втрачає розум, скажiмо, від арахісу. З якого дива? — Тяга до свіжого хліба свідчить про нестачу йоду в організмі азоту, а до арахісу — вітамінів групи В.

Ярина ПАСЛАВСЬКА

Джерело

Загрузка...