Все через гроші: Україну сколихнуло жахливе самогубство школяра

22532013_1806065242755961_1031506282_o
Вас шокує ця історія

У Немишлянському районі Харкова 13-річний підліток покінчив самогубством через відсутність кишенькових грошей.

Про це повідомлє ““.

Згідно з повідомленням поліції, вчора о 19.30 батько знайшов свого 13-річного сина у петлі з ременя на одвірку. На місці пригоди медики констатували смерть дитини через повішення.

Як повідомляє NewsRoom, з посиланням на старшого інспектора відділу ювенальної превенції Нацполіції області Костянтина Шеремета, хлопчик залишив передсмертну записку, в якій написав, що втомився причина його вчинку – відсутність кишенькових грошей під час прогулянок з друзями.

Зазначається, що батько хлопця працює вчителем в школі, а мати пішла з сім’ї близько п’яти років тому. Правоохоронці також встановили, що у “групах смерті” підліток не перебував.

Напередодні ЗМІ дізналися, що причиною самогубства тринадцятирічної школярки з Києва, стало нерозділене кохання.

Варто відзначити, що в селищі Верхня Рожанка Львівської області 15-річний парнеь покінчив життя самогубством.

Як повідомляє прес-служба місцевої Національної поліції, родичі знайшли тіло підлітка близько 9 вечора на території ділянки, де той жив. Ніяких явних ознак депресії і причин таке скоїти з собою рідні і близькі назвати не можуть. Хлопчик ріс у благополучній сім’ї, закінчив 9 класів і вирішив далі здобувати освіту в художньому училищі.

Також в прес-службі відзначили, що зараз правоохоронці почали розслідування справи. Серед версій – самогубство, але вона не єдина.

Батьки загиблого курсанта у Харкові не вірять у його самогубство.

Загрузка...